WhatsApp
Destek Hattı

FAALİYETLERİMİZ


Doğalgaz Isıtma Sistemleri

BAYMAK, DEMİRDÖKÜM, BUDERUS, BOSH, VAILLANT, VIESSMANN, ALARKO, FERROLI, ARISTON, E.C.A, DAIKIN gibi seçkin markaların bayiliğini yapan firmamızda, tüm kombi, radyatör, şofben ve doğalgazlı sistemleri bulabilirsiniz.

Doğalgaz Proje ve Tesisat

Doğalgaz Projelerinizi en hızlı şekilde Başkent Doğalgaz’ın İstekleri ve Yasalar Gereği Uygun Şekilde Yapan ve onaylatan firmamız siz değerli müşterilerimizin Doğalgaz işlemlerinizi en kısa zamanda tamamlamaktadır.

Tesisat Temizliği

Ankara’nın her yerine hizmet veren DKG Isı Sistemleri Kombi Tesisatını itina ile yapmaktadır. Profesyonel işçilikle en kaliteli malzemeyi kullanan firmamız en kısa zamanda işlerinizi yapmaktadır.

Kombi ve Klima Satışı

BAYMAK, DEMİRDÖKÜM, BUDERUS, BOSH, VAILLANT, VIESSMANN, ALARKO, FERROLI, ARISTON, E.C.A, DAIKIN gibi seçkin markaların bayiliğini yapan firmamızda, tüm kombi, klima,  radyatör, şofben ve doğalgazlı sistemleri uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Kombi Montajı ve Tesisatı

Kombi montajı üretici firmanın ve gaz dağıtım şirketinin şartnamelerine uygun şekilde yapılmalıdır. Aksi taktirde can ve mal güvenliğiniz tehlikede olabileceği gibi cihazın açılışı ve gaz açılışı da olmaz. Yani cihazı kullanamazsınız. Bu nedenle de önerimiz özellikle de güvenliğiniz açısından bu işte sertifikalı kişilerden yardım almanızdır.

Bacalı Kombiden Hermetik Kombiye Dönüşüm

Artık Bacalı kombiden hermetik kombiye geçiş yapmak oldukça kolay çok kısa sürede profesyonel bir şekilde bu işlemleri yapan firmamız size çok çeşitli ödeme kolaylıklarıda sunmaktadır. Kampanyalarımızdan faydalanmak için bizi arayın.