WhatsApp
Destek Hattı

DKG Isı SistemleriAnkara kombi satışDemirdöküm kombi, Buderus kombi, Baymak kombi, Bosch kombi, Vaillant kombi, ECA kombi, Ariston kombi, Viessman kombi, Ferroli kombi satışını yapan firmamız, Ankara'nın her bölgesine satış ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Satış sonrası doğalgaz projelendirme, doğalgaz tesisat, keşif, sıhhi tesisat, tesisat çekilmesi işleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. 

Firmamız; Başkent Doğalgaz A.Ş. 2372 sertifikalı yetkili firmasıdır.

Ankara doğalgaz projesi, Kombi proje çizimi, kombi keşif ve kombi doğalgaz tesisatı işleri yapma yetkisine sahiptir. 

Ankara'nın tüm bölgelerine hizmet veren DKG Isı Sistemleri, Ankara kombi satış ve uzman kadrosu ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

1995 yılından günümüze oluşan sektör deneyimimizle size en doğru ve ekonomik çözümü sunabilmemiz için bize 0312 311 99 48 - 0533 275 46 14 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

10 ‘larca marka, 1,000 ‘den fazla model ile Kombi, Oda Termostatı, Şofben, Radyatör, Klima ve her türlü hidrolik tesisat aksesuarları gibi zengin ürün gamını, fiyat kalite terazisinde en cazip seçeneklerle sade ve etkili bir şekilde sizlere sunmaktan gurur duyarız. 

Genç dinamik kadrosu ile  %100 güvenli alışverişin adresi DKG Isı Sistemleri

Yenilikçiyiz ; Tüm teknolojik yenilikleri takip ederek kendimizi sürekli yeniliyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli.